Herobrine Nedir? Nasıl Oluşmuştur?

Minecraft‘ın hakkında bir çok dedikodu üretilen karakteri Herobrine’ı yakından tanımak ister misiniz? Minecraft Rehber olarak Herobrine karakterini en doğru şekilde araştırarak, sizler için kaliteli bir içerik hazırladık.

Herobrine, Minecraft dünyasının hayali karakteridir. Oyun yapımcılarının defalarca hiçbir zaman oyuna Herobrine eklemediklerini söylemelerine rağmen, bazı forum ve internet sitelerinde bu hayali karakter üzerinden hikayeler yazılmıştır.
Oyunun yapımcısı olan Notch’un ölen kardeşi anısına oyuna eklendiği söylenen Herobrine, hiçbir zaman resmi olarak oyuna eklenmemiştir.

Ancak Herobrine lakaplı bir internet korsanı, oyunun içine sızarak her güncellenen versiyonuna bu karakteri dahil etmiştir. Bu nedenle oyunun her yeni güncellemesinde, oyun yetkilileri tarafından “Herobrine silinmiştir.” notu eklenir. Son olarak yayınlanan 1.6 sürümünde de, bu not yer almıştır.
Bazı iddialara göre bu internet korsanının eklediği Herobrine ile karşılaşma ihtimali, %0.1′den daha azdır. Genellikle madende görüldüğü söylenen bu hayalet, fark edildikten çok kısa bir süre sonra ortalıktan kaybolur.
İnternet korsanının eklediği Herobrine ile karşılaşan bazı oyuncular, bu hayaletin eşya çaldığını ve görüldüğü zaman çığlık attığını belirtmiştir.
Herobrine’ın oyunun ana karakteri olan Steve ile benzerliği bulunur ve tek farkı, gözlerindeki parlamadır.

Korkmak isteyenler için ayrıca Herobrine modu da bulunur. Oyuna aksiyon katmak isteyen oyuncular, bu modu yükleyerek Minecraft’ı korkunç bir hale çevirebilirler.

“Herobrine Nedir? Nasıl Oluşmuştur?” üzerine 6 yorum

  1. ben bu oyunu çok seviyorum ve hep oynuyorum ancak Herobrine, Minecraft olmuyor gerçekten benim karşıma hiç çıkmadı çıkan var diyor ben görmedm

  2. minecraft yapımcıları bile Herobrine diye bir şey yok diyor siz halen var diyorsunuz.

  3. Herobrine minecraft çok harika arkadaşlar ben sürekli oynuyorum tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir