Minecraft Büyükşehir Haritası (Vertoak City)

Minecraft için hazırlanan en büyük şehir haritalarından bir tanesi de şüphesiz yüzlerce yapısı bulunan Vertoak City. İçinde gezerken kaybolacağınız, 200’den fazla yapının bulunduğu geniş bir şehir şeklinde tasarlanan Vertoak City, içeriğinde tren gibi eğlenceli araçlar da barındırıyor. Minecraft’ın çeşitli haritalarını denemiş ancak bir türlü aradığınızı bulamamış durumda iseniz, bu harita tam size göre. Harita fish95 isimli oyuncu tarafından hazırlandı ve Minecraft oyuncularının beğenisine sunuldu.

Keşfedilmeyi bekleyen onlarca yapı varken, neden hala bekliyorsun? Aşağıdaki kısımlardan harita hakkında detaylı bilgileri al ve büyük şehrin heyecanını yaşa!

Haritadan Görüntüler

Haritanın Tanıtım Videosu

Haritanın Kurulumu

  1. Genellikle %appdata%/.minecraft dizininde bulunan Minecraft’ın kurulu olduğu klasöre gidin.
  2. Açtığınız klasörde bulunan saves klasörüne, aşağıdaki linkten bilgisayarınıza indireceğiniz ZIP dosyasını açın.
  3. Minecraft’a girdikten sonra tek kişilik oyun modundaki dünya listesinden Vertoak City‘i seçerek yeni haritanızın keyfini çıkartın.

Vertoak City Haritası

“Minecraft Büyükşehir Haritası (Vertoak City)” için 7 cevap

  1. ilk baş %appdata% yı açıyoruz romink e girip .minecraft klosöründeki saves klosörünü açıp inen dosyayı ora atıyoruz

  2. abi siz nerden indirdeksinis diyorsunus ilk önde sayfaya gir indire baş klöşördö göster var tıkla orda en aşağıdakine başiyorsunus çalıstırı açın savese basın yine 1 rindisine orda klösör indir orda klösöre baş ordaki herşeyi at oluyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir