Minecraft Gift Code Nedir?

admin tarafından 4 sene önce yazıldı, kez görüntülendi ve 4 yorum yapıldı.

Minecraft bilindiği üzere ücretli bir oyun. Her ne kadar Minecraft oyuncularının büyük bir kısmı, tam sürümlü versiyonlarını internetten indirip oynasa da oyunun orjinali 20 € civarında satılmakta.

“Gift Code” ise, herhangi bir üyeliği premium üyeliğe çevirmeye yarayan, bir nevi kontör kartı gibi bir işlev gören kodlardır. Bu kodlar, ödemeyi yaptıktan sonra mail adresinize gönderilir. Bu adresten Mojang firmasının web sitesine girerek, sizler de gift code alabilir ve premium üyeliğinize sahip olabilirsiniz.

Gift Code’ları kredi kartı, mobil ödeme ya da Paypal yolu ile satın alabilirsiniz. Aldığınız Gift Code’u, hem kendi üyeliğinize ekleyebilir, hem de yarışma v.s. yaparak başkalarına verebilirsiniz. Onlar bu kodu hesaplarına girerek, hesaplarını premium üyeliğe yükseltebilirler.

Oyun an itibariyle tam olarak 19.95 € olarak ücretlendirilmiş. Yani Türk Lirasında 50 TL civarında. Öte yandan internette yer alan “Minecraft Gift Code Generator” (Minecraft Gift Code Üretici) sitelerine kesinlikle itibar etmemelisiniz. Bunlar zararlı siteler olmakla birlikte, gift code vermezler.

Benzer Yazılar
Yorumlar ( 4 )
 1. Furkan dedi ki:

  bende minecraft var oynuyorum yakında premium alıcam.
  ama bu gift kodu alıp girsem ne değişecek

 2. Eren dedi ki:

  Ya Gİft kod genarator gerçek mi gerçekse lütfen verin acil

 3. Mert dedi ki:

  Benim Gift kodum var ama nereye yazcam

 4. Muslu dedi ki:

  Gift Codeyi biliyordum ama o Gift Code Generator’ü bilmiyordum.+ 1 = 7

Bu sitede yayınlanan içeriklerin tamamı MinecraftRehber.com sitesine aittir, kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz. Tüm hakları saklıdır.


zayıflama ayakkabısı