Minecraft Gift Code Nedir?

Minecraft bilindiği üzere ücretli bir oyun. Her ne kadar Minecraft oyuncularının büyük bir kısmı, tam sürümlü versiyonlarını internetten indirip oynasa da oyunun orjinali 20 € civarında satılmakta.

“Gift Code” ise, herhangi bir üyeliği premium üyeliğe çevirmeye yarayan, bir nevi kontör kartı gibi bir işlev gören kodlardır. Bu kodlar, ödemeyi yaptıktan sonra mail adresinize gönderilir. Bu adresten Mojang firmasının web sitesine girerek, sizler de gift code alabilir ve premium üyeliğinize sahip olabilirsiniz.

Gift Code’ları kredi kartı, mobil ödeme ya da Paypal yolu ile satın alabilirsiniz. Aldığınız Gift Code’u, hem kendi üyeliğinize ekleyebilir, hem de yarışma v.s. yaparak başkalarına verebilirsiniz. Onlar bu kodu hesaplarına girerek, hesaplarını premium üyeliğe yükseltebilirler.

Oyun an itibariyle tam olarak 19.95 € olarak ücretlendirilmiş. Yani Türk Lirasında 50 TL civarında. Öte yandan internette yer alan “Minecraft Gift Code Generator” (Minecraft Gift Code Üretici) sitelerine kesinlikle itibar etmemelisiniz. Bunlar zararlı siteler olmakla birlikte, gift code vermezler.

“Minecraft Gift Code Nedir?” için 4 cevap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir