Minecraft İndir

Minecraft 1.7.2 – 1.6.4 İndir

Minecraft’ın 1.7′den önceki son güncellemeleri devam ediyor. Oyunun yapımcı firması 1.7 sürümünü oyunculara sunmadan önce yapılan bazı hata düzenlemelerini, minecraft 1.7.2 ve 1.6.4 sürümü adı altında 1.6.2′den sonra yayınlandı.

Bu sürümde oyuna herhangi bir yenilik eklenmedi.  Bunun nedeni, oyunun yapımcı firmasının, geliştirilen tüm yenilikleri 1.7 sürümü adı altında yayınlayacak olması gösterilebilir. Ancak oyun yenilikleri dışında, oyundaki bazı hatalar giderilerek oyuncuların beğenisine sunuldu.

23 Eylül 2013 tarihinde yayınlanan bu yeni minecraft sürümünü, sitemiz üzerinden indirebilirsiniz. İndirdiğiniz .exe uzantılı dosyayı çalıştırarak, bilgisayarınıza kurun ve oyunun keyfini çıkartın. Kurulumu oldukça basittir, minecraft download ederken karşılaştığınız hataları yorum yoluyla bizlere ileterek, çözüme ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca oyunu kurduktan sonra, oyun hakkında çeşitli rehberlere veya ipuçlarına ihtiyaç duyabilirsiniz. Bunun için sizleri yeniden sitemize bekliyoruz. Minecraft rehberleri, kılavuzları, doku paketleri, modları ve sunucu adresleri dahil onlarca içerik, bu adreste.

Minecraft Kurulumu

 1. Aşağıdaki linkten Minecraft.exe dosyasını bilgisayarınıza indirin.
 2. İnen Minecraft.exe isimli dosyaya çift tıklayarak çalıştırın.
 3. Java dosyası çalıştıktan sonra karşınıza e-mail adresi ve şifre soran bir pencere çıkacak. Oraya Minecraft üyelik bilgilerinizi yazacaksınız. Eğer üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.
 4. Üye bilgilerinizi yazıp Login butonuna tıkladıktan sonra oyunun launcher penceresi açılacak.
 5. Launcher penceresinin alt tarafında bir loading çubuğu dolmaya başlayacak. Çubuk dolduktan sonra “PLAY” butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz.

Minecraft 1.7.2 – 1.6.4 İndir” üzerine 215 yorum

 1. kullanıcı adı: dogukan
  statik IP adresi: 88.236.xx.xx (YASALAR GEREĞİ SON 4 HANESİ GİZLENMİŞTİR)
  bağlandığı il: Kocaeli
  bağlandığı browser: Win Vista
  bağlandığı tarayıcı: MSIE

 2. ya of of ben da 10 yaşındayım kaç oyun indirdim minecraft indiremedim ben dinostorm indirdim wolfteam 2 car var adım asf mi ne bide denizhotma ben trasformice metin 2 indirdim metin 2 e kayıt olamadım keşke minecraftı indirebilsem herzaman filimini izliom ve ben l r karışdırıom özür 10 yaşındayım

 3. ben 9 yaşımdan beri indirmek istedim 1 yıl araştırdım indiremedim şimdi 10 yaşımdayım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>