Gizlilik Sözleşmesi

Kayıt Dosyaları (Log)
Web sitelerin çoğunda olduğu gibi, Minecraft Rehber’de de istatistik ölçümü için kayıt dosyaları (log) tutulmaktadır. Bahsi geçen bu kayıt dosyaları; IP adresiniz, internet servis sağlayıcınız, tarayıcı seçiminiz, işletim sisteminiz ve siteye hangi sıklıkla giriş yapıp çıktığınız gibi dosyalardır. Bu dosyalar kesinlikle istatistiksel bilgi toplamak için kullanılmakta ve kimseyle paylaşılmamaktadır.

Reklamlar
Sitemizdeki reklamları sağlayan reklam partnerimiz Google Adsense (TM)’dir. Reklamlardan kaynaklı bilgisayarınıza zararsız çerez dosyaları bırakılabilir. Bu dosyalar da, tıpkı kayıt dosyalarında olduğu gibi istatistiksel amaçla yerleştirilir. Herhangi bir zararı olmayan bu istatistikler, Google tarafından saklı tutulur ve kesinlikle kimseyle paylaşılmaz. İstatistiksel amaç dışında kullanılmaz.

Üyelikler
Sitemize üye olurken belirttiğiniz bilgiler, sitemizde kalır. Üçüncü şahıslarla asla paylaşılmayacak olan bu bilgiler, sizin isteğiniz üzerine eklenir ve amacı dışında kullanılmaz.

Dış Bağlantılar
MinecraftRehber.com sitesi, içeriğe göre farklı web sitelerine bağlantı verebilen bir oluşumdur. Editörlerimiz, bağlantı vermeden önce güvenlik bakımından gerekli incelemeleri yapar, bu işlemin ardından bağlantı verilir. Hukuki olarak “atıfta bulunma” anlamı taşıyan bu bağlantı verme işleminde, bağlantı verilen sitenin gizlilik prensiplerinden ve içeriklerinden sorumlu değildir.

MinecraftRehber.com
Bahsedilen gizlilik politikası, yalnızca www.minecraftrehber.com sitesi için geçerlidir. Bu sitenin dışına verilen bağlantılardaki web sitelerini kapsamaz. Siteyi kullanmaya devam edenler, bu gizlilik sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar. Minecraftrehber.com, gerektiği zaman işbu gizlilik sözleşmesinde değişiklik yapma hakkını gizli tutar. Yapılacak olan değişiklikler, yine bu sayfada belirtilecektir.

İletişim
Minecraftrehber.com sitesi ile ilgili gizlilik sözleşmesi, öneri, şikayet veya diğer türlü sebepler ile site yöneticisine iletisim[at]minecraftrehber.com adresinden ulaşabilirsiniz.