Boom Beach sınırsız elmas hilesi indir

admin tarafından 3 sene önce yazıldı, kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

Boom Beach sınırsız elmas hilesi indir
Web sitemizde Boom Beach hilelerine kesinlikle yer verilmemektedir, sitemizde Boom Beach oyunu hakkında bilgiler ve dökümanlara ulaşabilirsiniz.
Dünyada ve Ülkemizde en çok tercih edilen oyunlardan bir tanesi olan Boom Beach de kullanılmak üzere çıkan basit ve bir o kadarda etkili hileden bahsedeceğiz.Bu hile yardımıyla Boom Beach oyununda Sınırsız Elmas kazanarak oyundan daha zevk almanıza yarayacaktır.
Boom Beach oyunundan bahsedecek olursak, oyun ilk defa 2014 yılının başında ortaya çıkmıştır, Android 4.0.3 ve üzeri sürümlerde oynayabilirsiniz.Oyun piyasaya ilk çıktıkdan sonra yaklaşık 11 milyon indirme olmuştur bu bakımdan oyun çok kısa bir sürede yaygınlaşıp daha sevilir ve popüler oyunların arasında girmiştir.Boom Beach bir starateji oyunudur rakiplerinizle savaşarak onları bölgesini ele geçirip para kazanabilirsiniz.Boom Beach oyununda ilk başlangıçta tüm oyunculara 10 adet elmas verilmektedir.Verilen bu elmaslar acemi oyuncular için yetersiz geldiğinden Boom Beach sınırsız elmas hilesi ortaya çıkmıştırBoom Beach sınırsız elmas hilesi ile çok fazla sayıda elmaslara sahip olacaksınız.
Şimdiden sizlere bol şanslar.

Boom Beach Sınırsız Elmas Hilesi

Benzer Yazılar
Yorumlar ( 0 )

Malesef yazı yorumlara kapatılmıştır.

Bu sitede yayınlanan içeriklerin tamamı MinecraftRehber.com sitesine aittir, kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz. Tüm hakları saklıdır.


zayıflama ayakkabısı