Minecraft Video Çekme Programları

Minecraft oynarken tasarladığınız bir yapıyı, oyunda başınızdan geçenleri ya da film videosu gibi projelerinizi videoya kaydetmek mi istiyorsunuz? Sizin için derlediğimiz video kaydetme programları ile Minecraft videolarınızı kaydedebilir, kaydettiğiniz videoları Youtube, Facebook ve benzeri sanal ortamlarda paylaşabilirsiniz.

  1. Mirilis Action
    Minecraft video çekme programları arasında en çok kullanılan programlardan birisi de Mirilis Action. Ünlü şirket Mirillis tarafından hazırlanan bu program, HD kalitesinde video çekme olanağı sunuyor. 480p’den 1080p’ye kadar kalite seçeneğiniz bulunuyor. Ancak lisans gerekiyor, ücretli bir program.
  2. Fraps
    Demo olarak sunulan, oyun dünyasının ünlü video kaydetme programı. Hemen hemen her oyunda adı geçen başarılı yapım, Minecraft’ta da size müthiş bir hizmet sağlıyor.
  3. Game Cam
    Knight Online için daha sık kullanılan, Minecraft’ta da en iyi hizmeti veren video kayıt programı. Küçük boyutlu bu program, lisans gerektirmemekle birlikte ücretsiz olarak hizmet vermekte.
  4. Ve bazı Minecraft video modları…

Çektiğiniz videoları çeşitli dönüştürücü programlar ile optimize edebilir, internet sitelerine daha  kolay ve hızlı şekilde yükleyebilirsiniz. Yukarıda belirttiğimiz video programlarını sitemizden indiremezsiniz. Hepsinin kendi sitesine ulaşarak ücretlileri satın alabilir, ücretsiz olanları direkt olarak indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kullandığınız diğer video kayıt programlarını yorum olarak iletmeniz durumunda, listeye eklenecektir.