Minecraft Video Çekme Programları

admin tarafından 4 sene önce yazıldı, kez görüntülendi ve 7 yorum yapıldı.

Minecraft oynarken tasarladığınız bir yapıyı, oyunda başınızdan geçenleri ya da film videosu gibi projelerinizi videoya kaydetmek mi istiyorsunuz? Sizin için derlediğimiz video kaydetme programları ile Minecraft videolarınızı kaydedebilir, kaydettiğiniz videoları Youtube, Facebook ve benzeri sanal ortamlarda paylaşabilirsiniz.

 1. Mirilis Action
  Minecraft video çekme programları arasında en çok kullanılan programlardan birisi de Mirilis Action. Ünlü şirket Mirillis tarafından hazırlanan bu program, HD kalitesinde video çekme olanağı sunuyor. 480p’den 1080p’ye kadar kalite seçeneğiniz bulunuyor. Ancak lisans gerekiyor, ücretli bir program.
 2. Fraps
  Demo olarak sunulan, oyun dünyasının ünlü video kaydetme programı. Hemen hemen her oyunda adı geçen başarılı yapım, Minecraft’ta da size müthiş bir hizmet sağlıyor.
 3. Game Cam
  Knight Online için daha sık kullanılan, Minecraft’ta da en iyi hizmeti veren video kayıt programı. Küçük boyutlu bu program, lisans gerektirmemekle birlikte ücretsiz olarak hizmet vermekte.
 4. Ve bazı Minecraft video modları…

Çektiğiniz videoları çeşitli dönüştürücü programlar ile optimize edebilir, internet sitelerine daha kolay ve hızlı şekilde yükleyebilirsiniz. Yukarıda belirttiğimiz video programlarını sitemizden indiremezsiniz. Hepsinin kendi sitesine ulaşarak ücretlileri satın alabilir, ücretsiz olanları direkt olarak indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kullandığınız diğer video kayıt programlarını yorum olarak iletmeniz durumunda, listeye eklenecektir.

Benzer Yazılar
Yorumlar ( 7 )
 1. berat dedi ki:

  çok iyi

 2. SarperDemirel dedi ki:

  Snagit11 çok güzel iş görür. Hem 1 saatlik video bile yüksek kalitede olmasına rağmen çok düşük boyutlu bir video çıkartıyor sizlere. Snagit’ten yanayım 🙂

 3. KuralsizBRK dedi ki:

  Fakat şuan Türkiye Lokasyanında Kullanılamamakta :/

 4. KuralsizBRK dedi ki:

  F-Action adlı program 🙂

 5. kaan dedi ki:

  çok güzel

 6. Cihan g dedi ki:

  Minecraft Video Çekme Programları ile mminecraft video çeekmeye çalışıyor

 7. berat8080 dedi ki:

  olum indirme linkini vermemişler+ 7 = 12

Bu sitede yayınlanan içeriklerin tamamı MinecraftRehber.com sitesine aittir, kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz. Tüm hakları saklıdır.


zayıflama ayakkabısı