Minecraft Herobrine Modu [1.5.2/1.6.2]

Minecraft’ın Herobrine efsanesini yaşamaya ne dersiniz? Bilindiği gibi Herobrine‘ın varlığı ile yokluğu arasında oyuncular iki kesime ayrılmış durumda. Kimi oyuncular Herobrine‘ın var olduğunu ve gördüklerini; kimi oyuncular ise Herobrine diye bir karakterin olmadığını ve görüntülerin montaj olduğunu savunmakta. Mojang‘ın her güncellenen sürümde siteye eklediği yenilikler maddesine “-Herobrine Silindi.” notunu düşmesi de akıllardaki soru işaretlerini çoğaltıyor.

Herobrine olsa da, olmasa da oyundan biraz heyecan bekleyen oyuncular için güzel bir mod hazırlanmış Bu mod ile birlikte oyununuza Herobrine dahil oluyor ve yalnız kaldığınız her dakika, ortaya çıkma ve sizi korkutma şansı bulunuyor. Steve’in aynı şekline tasarlanan ve gözleri parlayan Herobrine ile oyununuz eskisi kadar sıradan geçmeyecek.

NOT: Bu modu oyuna yükleyebilmeniz için bilgisayarınızda Minecraft Forge yüklü olmalıdır.

Herobrine’ı Çağırmak

 • Modu indirdikten sonra kemikler ve Nether’de çıkan soul sand aracılığı ile Herobrine’ı çağırabilirsiniz.
 • Ortaya soul sand, etrafını kemikler kaplayacak şekilde dizdikten sonra ortaya çıkan etrafın herobrine kafası ile kaplı blokun üstünü çakmak ile tutuşturun.
 • Blokun etrafındaki Herobrine’ların gözü beyazken kırmızı olacak.
 • Bu dakikadan sonra Herobrine her an yanınıza gelebilir.

Modun Tanıtım Videosu

Modun Kurulumu

 1. İndirdiğiniz .zip dosyasını Minecraft’ın kurulu olduğu dizindeki mods klasörüne atın. (Genellikle “%AppData%/Roaming/.minecraft/mods” dizininde bulunur.)
 2. Oyunu artık Herobrine modu ile oynayabilirsiniz. Artık oyununuz eskisi kadar sıradan geçmeyecek!

Minecraft Herobrine Modu

“Minecraft Herobrine Modu [1.5.2/1.6.2]” üzerine 6 yorum

 1. Herobrine modu hakkında çok ayrıntılı bilgi vermişsiniz öncelikle buna teşekkür etmek istiyorum.
  Benim sormak istediğim soru bu oyunun yapımcısının Herobrine hakkında detaylı bir açıklama yapmaması bunun nedeni sanırım minecraft da açık kapı bırakıp gizemli bir ortam yaratmak.
  ben oynarken bir kaç kere Herobrine gördüm ne yapılacağını bildiğim için sorun olmadı, arkadaşlar ve oyuncular Herobrine dan korkmayın

 2. bence hiç gerekli değil ve çok korkutucu Minecraft Herobrine Modu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir